0

FOTO screenshot

PRIMERA: Goleada bez pobednika u Almeriji (VIDEO)

Objavljeno: 13.02.15 u 23:15

U premijernom meču 23. kola Primere, Almerija i Real Sosijedad odigrali su nerešeno 2:2 (2:1).

Domaćin je poveo već u 5. minutu golom Verza iz penala. Od tog momenta Real Sosijedad je krenuo u ofanzivu, što mu se isplatilo u 27. minutu kada je posle centaršuta Granera, Agireče pogodio glavom.

Ipak, do kraja prvog poluvremena Almerija je ponovo stigla do vođstva. Bifuma je u 40. minutu probio po levom boku, lopta je stigla do Hemeda, a Izraelac je rutinski zatresao mrežu. Konačnih 2:2 postavio je Serhio Kanales.