2

FUTSAL: Evropski šampion demolirao Srbiju (FOTO)

Objavljeno: 10.02.15 u 23:55

U prijateljskoj utakmici futsal reprezentacija Srbije doživela je težak poraz 5:1 protiv šampiona Evrope Italije.

„Orlovi“ su nastavili da se pripremaju za EP 2016. godine koje će se održati u našoj zemlji. U goste Srbiji došao je šampion Evrope i nažalost prošetao se Novim Sadom i prepunim SPENS-om. Nisu „orlovi“ igrali toliko loše, koliko o tome govori ubedljiv poraz. Strelci za Italiju bili su Žason u sedmom, Merlim u 13., Lima u 30., Onorio u istom minutu i Fortino u 35. minutu. Počasni gol za Srbiju postigao je Živanović u 28. minutu.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.