0

FOTO screenshot

PRIMERA: Đukina Kordoba ponovo povela, pa izgubila (VIDEO)

Objavljeno: 08.02.15 u 14:18

Fudbaleri Kordobe koje sa klupe predvodi Miroslav Đukić izgubili su od ekipe Almerije rezultatom 1:2 (1:0) u prvom današnjem meču 22. kola Lige Primere.

Poput nedavnog susreta protiv Real Madrida, Kordoba je i ovaj puta povela na startu meča golom Kartabije u 10. minutu, ali su gosti u drugom poluvremenu preokrenuli u razmaku od pet minuta pogocima Mičela u 61. i 66. minutu.

Kordoba je ostala u zoni ispadanja sa samo jednim bodom više od poslednjeplasiranog Elčea koji u ponedeljak dočekuje Rajo Valjekano. Almerija je u sigurnoj zoni sa 22 boda.