0

FA KUP: Liverpul posle preokreta do osmine finala, povreda Markovića (VIDEO)

Objavljeno: 04.02.15 u 23:29

Fudbaleri Liverpula plasirali su se u osminu finala FA kupa posle preokreta protiv Boltona 2:1 (0:0).

Malo je falilo da Bolton šokira navijače Liverpula. Ipak, „crveni“ su u poslednjih pet minuta postigli dva gola i plasirali se u narednu rundu najmasovnijeg engleskog takmičenja. Domaćina je u vođstvo doveo Gudjonsen iz penala u 59. minutu. Odlučujući momenat meča dogodio se u 66. minutu kada je isključen Dans.

Liverpul je sa igračem više pritisnuo rivala, što mu se isplatilo u 86. minutu kada je Sterling poravnao na 1:1. U nadoknadi vremena, Brazilac koji je juče produžio ugovor sa klubom, Kutinjo postigao je pobedonosni gol za tim sa Enfilda.

Srpski fudbaler Lazar Marković je igrao do 65. minuta kada je zbog povrede napustio teren. Nadamo se da bivšem fudbaleru Partizana nije ništa ozbiljno.