0

SERIJA A: Konačno pobeda Milana (VIDEO)

Objavljeno: 01.02.15 u 22:48

Nakon tri vezana poraza fudbaleri Milana su uspeli nekoga da savladaju pa makar to bio i poslednjeplasirani tim Serije A – Parma, koja je na San Siru poražena sa 3:1.

Dvostruki strelac za tim Pipa Inazgija bio je Francuz Žeremi Menez koji je najpre u 17. minutu sigurno realizovao penal, a potom u 57. ponovo doneo prednost svom timu posle asistencije Ćerćija. Između njegova dva pogotka Noćerino je doneo nadu gostima, koja je definitivno ugašena kada je Zakardo u 76. minutu savladao Mirantea.

Milan će sa ova tri boda sa 12. skočiti na deobu osmog mesta sa Đenovom pošto oba tima imaju po 29 poena, dok Parma ostaje zakucana za dno tabele sa samo 9 poena iz 21. odigranog meča.