0

PREMIJER LIGA: ‘Tobdžije’ teškom artiljerijoim izrešetale Vilu (VIDEO)

Objavljeno: 01.02.15 u 16:45

Fudbaleri Arsenala priredili su svojim navijačima pravi spektakl, savladavši Aston Vilu 5:0 (1:0).

Ko bi posle prvih 45 minuta igre rekao da će četa Arsena Vengera u drugom poluvremenu demonstrirati „artiljerijsku paljbu“ po golu Breda Guzana. „Tobdžije“ jesu stigle do ranog vođstva golom Žirua u osmom minutu, ali niko tada nije očekivao da pukne „petarda“.

Arsenal je u drugo poluvreme ušao sa vođstvom 1:0, ali je u 56. minutu strelac prvog gola Žiru asistirao Ozilu, a Nemac je pobegao odbrani Vile i pogodio za 2:0. Povratnik u tim Arsenala Volkot u 63. minutu povisio je na 3:0.

Mrežu Aston Vile do vrha su napunili Kazorla u 75. minutu iz penala i mladi Belerin u 92. minutu na asistenciju prethodnog strelca.