0

SERIJA A: Podela plena na Olimpiku (VIDEO)

Objavljeno: 31.01.15 u 22:55

U drugom subotnjem meču 21. kola Serija A Roma i Empoli su podelili plen, odigravši 1:1. U sterelce su se upisali Masimo Makarone sa bele tačke, izjednačio je Majkon.

Gosti su poveli u 39 minutu, sa bele tačke, pošto je Manulos dobio crveni karton. Uspešan realizator najstrože kazne bio je Marakone.

Saponara je za samo četiri minuta dobio dva žuta kartona, najpere u 43, pa u 47 zbog navodnog igranja rukom.

U drugo poluvreme ušlo se sa izjednačenim snagama, pa je palo i izjednačenje. Pjanić je odlično asistirao, a izjednačujući pogodak za goste postigao Majkon u 57. minutu.

AS Roma 1 – 1 Empoli Maicon by yairiganet

Adem Ljajić je odigrao ceo meč za Romu, čiji se snovi o tituli polako gase.