0

SERIJA A: Iguain vratio Napoli na treće mesto (VDEO)

Objavljeno: 26.01.15 u 22:55

U poslednjem meču 20. kola Serije A, Napoli je na svom terenu sa 2:1 savladao Đenovu.

Junak pobede Napolitanaca bio je Gonzalo Iguain koji je postigao oba gola za svoj tim. Argentinac je u 7. minutu iskoristio veliku grešku golmana gostiju posle šuta De Guzmana i sa tri metra je postigao gol.

Đenova se nije predavala i do zasluženog izjednačenja je stigla u 56. minutu, kada je Bertolaći uposlio Falkea, a Španac snajperski preciznim udracem sa 16 metara poravnao na 1:1.

Momenat odluke dogodio se u 75. minutu kada je dosuđen penal za Napoli. Odgovornost je preuzeo Iguain i bio je precizan.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.