0

PRIMERA: Real za 15 minuta razbio Hetafe (VIDEO)

Objavljeno: 18.01.15 u 13:52

Fudbaleri Real Madrida pobedili su u gostima ekipu Hetafea rezultatom 3:0 (0:0) u prvom nedeljnom meču 18. kola Lige Primere.

Gosti su se mučili u prvih 45 minuta iako su imali nekoliko ozbiljnih prilika, a najbliži pogotku bio je Kros u finišu prvog dela igre kada je sa 16 metara pogodio prečku.

Real je do pobede došao golovima u periodu od 63. do 79. minuta. Prvo je Benzema maestralno prošao po levoj strani i vratio povratnu za Ronalda koji pogađa prazan gol.

U 67. minutu, Rodrigez je centrirao sa levog krila, a Bejl samo spustio loptu pored golmana Kodine.

Pobedu Reala potvrdio je Ronaldo svojim drugim pogotkom u 79. minutu kada je na novu asistenciju Rodrigeza glavom pogodio mrežu.

Real se ovim trijumfom učvrstio na vrhu tabele sa 45 bodova, četiri više od Barselone koja večeras od 19 sati gostuje Deportivu.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.