0

PRIMERA: Selta posle sedam kola postigla gol, Valensija stala (VIDEO)

Objavljeno: 10.01.15 u 21:50

U 18. kolu Primere, Selta je u Vigu igrala nerešeno sa Valensijom 1:1 (0:1), koja je prošlog vikenda prekinula seriju pobeda Real Madrida.

„Slepi miševi“ su poveli u 43. minutu golom Rodriga, ali je domaćin prvi mogao do gola. U 28. minutu Oreljana je promašio penal, čime se serija Selte od sedam utakmica u prvenstvu bez postignutog gola nastavila. Ipak, „prokletsvo“ je srušio upravo Čileanac, koji je od tragičara stigao do junaka utakmice. Oreljana je u 61. minutu na asistenciju Čarlsa pogodio za 1:1.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.