0

KUP KRALJA: Barsina petarda Elčeu, slavila i Sevilja (VIDEO)

Objavljeno: 09.01.15 u 00:06

Barselona i Sevilja imaju lepu prednost pred revanš mečeve osmine finala Kupa kralja. Sevilja je na Karmenesu savladala Granadu sa 2:1, a Barsa je kao domaćin deklasirala Elče sa 5:0.

Đerar Deulofeu i Kevin Gameiro su postigli golove za Sevilju, a rezultat je u trećem minutu sudijske nadoknade ublažio Alhasan Bangura koji je tako ostavio Granadi kakvu takvu šansu da se nada iznenađenju.

G Deulofeu Goal Granada 0 – 1 Sevilla Copa del… by goals5

Mrežu Elčea načeo je Nejmar u 35. minutu. Prednost je povisio Suarey u 40., a Mesi je sa bele tačke pogodio za 30 koliki je bio rezultat na poluvremenu. U nastavku su još dva gola završila u mređi gostiju, najpre Albin u 56, a poptom još jedan Nejmarov u 59. za konačnik 5:0.

Neymer Goal – Barcelona 1-0 Elche – 08-01-15 by Vizyeo

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.