0

SERIJA A: Sasuolo preokrenuo protiv Milana, petarda Palerma, minimalac Parme (VIDEO)

Objavljeno: 06.01.15 u 17:12

Fudbaleri Sasuola iznenadili su Milan sa 2:1, Parma je sa 1:0 bila bolja od Fiorentine, a Palermo je deklasirao Kaljari sa 5:0 u popodnevnim utakmicama 17. kola Serije A. Tri utakmice su završene remijima.

Kjevo i Torino su igrali bez golova, kao i Empoli i Verona, dok je duel Đenoe i Atalante završen sa 2:2.

Milan je rano poveo, već u devetom minutu preko Polija. Izjednačio je Sansone u 28. minutu. Potom je Sausolo u drugom poluvremenu napravila preokret i slavio.

Palermo je pet govova dao Kaljariju, koji je meč završio sa igračem manje, baš kao i Empoli i Verona, dok je Diorentina meč privela kraju sa devetoricom igrača na terenu.