0

SERIJA A: Roma i Milan podelili plen

Objavljeno: 20.12.14 u 23:03

Fudbaleri Rome polako gube korak za vodećim Juventusom. Igrači „Vučice“ večeras su u derbiju 16. kola Serije A odigrali bez golova sa ekipom Milana na svom Olimpiku.

Da stvar bude još gora po navijače Rome, izabranici Rudija Garsije od 70. minuta na terenu su imali igrača više pošto je zbog drugog žutog kartona „pocrveneo“ Armero.

Potencijalni reprezentativac Srbije, Adem Ljajić, nije počeo meč u starton postavi, ali mu je šef struke pružio šansu ubacivši ga u vatru u 66. minutu meča.

U prvom subotnjem duelu u Seriji A, fudbaleri Sasuola i Ćezene odigrali su, takođe, nerešeno 1:1. Domaćin je poveo golom Zaze iz penala u 76. minutu. Izjednačio je u nadoknadi vremena Ze Eduardo.

Na tabeli vodi Juventus sa 39 bodova, dok je Roma sakupila 36.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.