0

PRIMERA: Barsina petarda protiv Đukine Kordobe, prvenac Suareza u ligi (VIDEO)

Objavljeno: 20.12.14 u 17:54

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom Kamp Nou ekipu Kordobe rezultatom 5:0 (1:0) u prvom današnjem meču 16. kola Lige Primere.

Barselona je do pobede došla golovima Pedra u drugom, Suareza u 53, Pikea u 80. i Mesija u 82. minutu i 92. minutu. Barselona je ovom pobedom prišla Real Madridu na bod, ali tim Karla Anćelotija ima meč manje.

Već u drugom minutu, Rakitić je pronašao Pedra, a ovaj iz peterca poslao loptu pod prečku.

Do kraja prvog dela igre nije bilo mnogo prilika, ali su se Katalonci raspucali u nastavku igre.

U 53. minutu, Pedro je pronašao Suareza, koji se odlično snašao u petercu i poslao loptu kroz noge golmanu za svoj prvenac u Primeri.

U poslednjih desetak minuta, Barselona je postigla još tri pogotka. Prvo je u 80. minutu Ćavi centrirao, a Pike glavom pogodio mrežu, da bi u 82. i 92. minutu Mesi slabijom desnom nogom dvaput zakucao u mrežu gostiju za konačnih 5:0.