0

SERIJA A: Roma prišla Juveu na bod zaostatka, preokret Verone (VIDEO)

Objavljeno: 14.12.14 u 17:05

U 15. kolu Serije A, u mečevima od 15.00 časova slavili su Roma i Udineze, dok su Parma i Kaljari odigrali bez golova. Danas su na programu još dva meča.

Roma je, posle kiksa Juvea, smanjili zaostatak za liderom Serije A na samo jedan bod. Golom Rađe Nijangolana slavila minimalnu pobedu nad Đenoom u gostima. Adem Lajić nije uspeo da se upiše u strelce sa bele tačke, deset minuta ranije.

Verona je u Udinama preokrenula na 2:1. Udineze je poveo u 31. minuta preko Antonija di Natalea, ali su pogocima Luke Tonija u finišu prvog i Lazarosa Kristodolopulosa početkom drugog gosti stigli do preokreta za prvu pobedu posle tri poraza u nizu.