0

BUNDESLIGA: Bajer i Borusija podelili plen (VIDEO)

Objavljeno: 14.12.14 u 18:10

Bajer iz Leverkuzena i Borusija Menhengladbah odigrali su nerešeno 1:1, u pretposlednjoj utakmici 15. kola nemačke Bundeslige.

Obe ekipe su zadržale prošlonedeljni plasman na tabeli. Leverkuzen je ostao treći sa 24 boda, isto koliko ima i Menhengladbah na poziciji ispod, ali sa boljom gol razlikom.

Hakan Čajhanolu je pogodio u 18. minutu za vođstvo domaćina. Međutim, već do poluvremena Menhegladbah je izjednačio, kada je Bruvers uhvatio volej sa penala.

Goal Brouwers – Bayer Leverkusen 1-1 B… by BundesVideo