0

MARKEC KONAČNO DOBIO POHVALE: I 12 minuta na terenu je dovoljno za nešto bolji utisak (VIDEO)

Objavljeno: 08.12.14 u 16:51

Posle sedam mečeva neigranja, Lazar Marković je dobio šansu da zaigra za Liverpul i iskoristio je. Iako je na terenu protiv Sanderlenda proveo samo 12 minuta i to je bilo dovoljno da ga mediji pohvale.

– Delovao je mnogo sigurnije sa loptom, spreman da iskoristi svoju brzinu, nema sumnje da je učinio Liverpul opasnijim u napadu – ovako je „Liverpul ofsajd“ ocenio Markecovu igru.

Marković je imao jedan šut i 62,5% dodavanja. Liverpul je odigrao 0:0 sa Sanderlendom, ali Brendan Rodžers može da bude zadovoljan onim što je prikazao Marković, iako nije postigao gol.

Srbin, koga su Englezi platili 20 miliona funti, će možda već u utorak uveče imato novu priliku za još bolji utisak. Na Enfild Roud stiže Bazel, a domaćinu je taj meč mnogo važan u borbi za osminu finala Lige šampiona.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.