0

SERIJA A: Ljajić spasao Romu, pogodio dva puta u finišu (VIDEO)

Objavljeno: 06.12.14 u 20:11

Roma je u nadoknadi vremena, na svom terenu, izvukla 2:2 od Sasuola, u 14. kolu Serije A. Gosti su na poluvremenu vodili sa 2:0, od 50. minta imali su i igrača više, ali je sa dva penala Adem Ljajić doneo svom timu bod.

Gosti su u razmaku od tri minuta postigli dva gola. Zaza je u 15. i 18 minutu bio precizan.

Drugo poluvreme počelo je još gore po Romu, u 50. minutu De Rosi je zaradio drugi žuti, dakle crveni karrton i ostali su sa igračem manje na terenu.  Tračak nade doneo je domaćinu Ljajić, smanjio je rezultat u 78. sa  bele tačke.

Adem Ljajic Penalty Goal ~ AS Roma 1-2 Sassuolo… by rubin7190

Fudbal se igra dok sudija ne odsvira kraj, pa je tako u nadoknadi vremena srpski internacionalac još jednom savladao golmana gostiju i tako spasio svoj tim od gotovo sigurnog poraza.

Snage na terenu izjednačene su u 94. pošto je Vrsaljko isključen.