0

JSL: Raspucali se strelci, 11 golova na četiri meča (VIDEO)

Objavljeno: 29.11.14 u 15:07

U prvim utakmicama 14. kola Jelen Superlige, Jagodina je kao domaćin bila bolja od Radničkog 1923 – 2:1, Napredak je bio bolji od Donjeg Srema – 3:1, Radnički Niš i Mladost su remizirali – 2:2, kao i Spartak i Rad – 0:0.

Jagodina je ostvarilu novu pobedu, treću u poslednje četiri utakmice, domaći su poveli golovima Martinovića i Šušnjara iz prvog poluvremena, a Milovanović je uspeo samo da postigne počasni pogodak za goste.

Napredak iz Kruševca je bio bolji od Donjeg Srema rezultatom 3:1, a dvostruki strelac bio je Božović, a treći je dao N’Diaje, dok je jedini strelac za goste bio Stanisavljević.

U Nišu je viđeno čak četiri pogotka, Živadinović je doneo prednost gostima, ali su Nišlije preokrenul preko Đorđevića i Marjanovića. Konačan rezultat postavio je Frajdej sredinom drugog poluvremena.