0

LIGA EVROPE: Šteta, Partizan bio bolji, ali uzalud! (VIDEO)

Objavljeno: 27.11.14 u 23:08

Fudbaleri Partizana poraženi su od Totenhema u Londonu sa minimalnih 1:0 (0:0) u petom kolu Lige Evrope.

Nisu crno-beli zaslužili poraz na Vajt Hart Lejnu. Dugo nismo videli jedan srpski tim u Evropi da je ovako dobro odigrao na gostovanju. Bio je Partizan bolji rival, pogotovo u prvih 45 minuta, ali promašene šanse Lazovića i Škuletića obile su se o glavu četi Marka Nikolića.

Kako to u fudbalu biva, kazna je stigla. Igrao se 48. minut kada je Soldado izašao sam na Lukača, šutirao, pogodio stativu, a na odbijenu loptu natrčao je Stambuli i pogodio za konačnih 1:0. Imao je Partizan još nekoliko šansi u drugom poluvremenu, a najbolju je propustio Volkov 10-ak minuta pre kraja meča. Šutirao je bek Partizana glavom, a Ljoris je fenomenalno odbranio, na loptu je natrčao mladi Živković, ali je bio neprecizan. Ruku na srce u drugom poluvrmenu je i Totenhem stvarao šanse, ali je Lukač fenomenalno branio. I pored potaza, svaka čast Partizanu.

TOTENHEM – PARTIZAN 1:0 (0:0)