0

SERIJA A: Radovanović doneo remi Kjevu, bod i Mihinoj Sampdoriji (VIDEO)

Objavljeno: 23.11.14 u 17:39

Kjevо је napravio veliko iznenađenje u 12. kolu Serije A, remiziravši sa Udinezeom (1:1), a bod im je doneo Ivan Radovanović. Tri boda osvojila je Fiorentina na gostovanju u Veroni, slavili su i Sasuolo i Empoli, a Čezena i Sampdorija su igrale 1:1, a Napoli i Kaljari 3:3.

Radovanović je bio strelac u 74. minutu i tako je spasao tim iz Verone, koji je gubio od nadoknade vremena prvog poluvremena, kada je Di Natale doveo Udineze u vođstvo.

Fiorentina je na gostovanju Veroni slavila sa 2:1.

Hellas Verona vs Fiorentina (1-2) Full… by rubin7190

Sasuolo je pobedio Torino sa 1:0 kao gost, a Empoli je sa 2:0 bio bolji od Parme. Preostale dve utakmice završene su nerešenim rezultatom, Čezena i Sampdorija su igrale 1:1, a Napoli i Kaljari 3:3.

Mihina Samdorija je tek u 77. minutu uspela da izvuče bod na gostovanju Čezeni, autogolom Nice. Domaći tim je vodio od 60. minuta golom Lučinija. Nenad Krstičić je ostao na klupi Sampdorije u tom duelu.

U Napulju je viđen duel sa velikim brojem preokreta i prava goleda – šest golova za manje od sat vremena i podelom bodova. Domaći tim je vodio sa 2:0 i 3:2, ali je Farijas sa dva gola doneo gostima bod, a u strelce se upisao i Ibarbo.

Napoli je poveo preko Iguaina u 11. minutu, Inler je udvostručio, a De Guzman je bio taj koji mu je doneo poslednje vođstvo, pet minuta pre nego što je Farijas postavio konačan rezultat.

SSC Napoli 3 – 3 Cagliari – Serie A (22-11-2014) by latesthighlights4u