0

PREMIJER LIGA: Liverpul i dalje posreće, četvrti poraz u nizu (VIDEO)

Objavljeno: 23.11.14 u 16:46

Kristal Palas je kao domaćin, u 12. kolu Premijer lige, sa 3:1 savladao Liverpul, golovima Gejla, Ledlija i Jedinaka, a jedini gol za Liverpul, i to za vođstvo, postigao je Lambert.

Ni rano vođstvo gostiju, a Lambert je mrežu domaćina zatresao već u drugom minutu, nije uticalo na drugaćiji ishod meča.

Izjedanačenje je usledilo 15 minuta kasnije, Bolasije je zatresao stativu, akcije je pratio Gejl i sproveo loptu u mrežu.

Preokret je usledio posle greške Lovrena, a Bolasije je aasistirao za preokret.

Tačku na pobedu domaćina stavio je Mile Jedinak.

Za Crvene, za koje nisu igrali Baloteli i Hendersn, ovo je četvrti poraz u nizu. Loša situacija za vicešampiona Engleske…