0

JSL: Jagodinci ubedljivi protiv Čukaričkog, pobeda OFK Beograda

Objavljeno: 23.11.14 u 15:17

Fudbaleri Jagodine pobedili su danas na gostovanju ekipu Čukaričkog sa 3:0 (1:0) u 13. kolu prvenstva Srbije, dok je OFK Beograd bio bolji od Mladosti iz Lučana rezultatom 2:1.

Jagodinci su iznenadili Čukarički i timu sa Banovog brda naneli treći poraz u šampionatu, a tek prvi na domaćem terenu.

Mrežu domaćina načeo je bivši napadač Partizana Vladimir Jovančić, a drugom delu pogodili su još Đorđe Šušnjar u 67. i Milan Đurić u 71. minutu.

OFK Beograd je na Karaburmi savaldao lučansku Mladost zahvaljući ranim golovima Ivice Jovanovića i Stefana Jankovića, dok je konačan rezultat postavio Predrag Živadinović u 78. minutu.