0

PRIMERA: Real četvorkom častio Elče (VIDEO)

Objavljeno: 22.11.14 u 19:50

Fudbaleri Reala iz Madrida sa 4:0 (2:0) savladali su Elče i tako su nastavili pobednički niz.

„Kraljevski klub“ je poveo u 23. minutu golom Rodrigeza glavom, posle prodora Ronalda po desnom boku. Pred kraj prvog poluvremena Real je udvostručio prednost. Karvahal je prošao po desnom boku, dodao loptu do Ronalda, a Portugalac je uz dosta sreće savladao golmana domaćih.

Gosti su do trećeg gola stigli u 70. minutu. Rodrigez je ušao u kazneni prostor, lopta se odbila na peterac do Benzeme, odakle je Francuz bio precizan. Konačnih 4:0 u 82. minutu iz penala postavio je Ronaldo.