0

JSL: Donji Srem i Spartak podelili plen, Rad i Vojvodina podelili plen

Objavljeno: 22.11.14 u 15:20

Zbog odluke da se odloži meč između Voždovca i Novog Pazara, danas je u Jelen Superligi Srbije odigrano tek tri duela.

U terminima od 13:00 sati na programu su bila tri duela, a kao što je poznato, Crvena zvezda je „kiksnula“ u Kragujevcu podelivši plen sa domaćim Radničim odigravši bez golova.

U meču između Donjeg Srema i Spartaka iz Subotice gledaoci nisu imali prilike da vide „more“ uzbuđenja.

Stegnute ekipe igrale su kao nošene filozofijom da je bolje osvojiti jedan bod, nego ni jedan, pa na susretu nije viđeno mnogo prilika pred oba gola.

Prvi gol u 13. kolu JSL postigao je Spalević udarcem sa bele tačke u 47. minutu. Izjednačenje Spartaku i gol vredan boda doneo je Georgijević u samom finišu susreta, preciznije u 88. minutu.

Ništa više uzbuđenja nije bilo ni u Novom Sadu, gde je Vojvodina na svom Karađorđu ugostila ekipu „Građevinara„. Dve ekipe kao da nisu imale nikakvih napadačkih ambicija, pa je susret okončan podelom plena i bez golova.