0

BUNDESLIGA: Hanover u seriji (VIDEO)

Objavljeno: 07.11.14 u 22:26

U premijernom meču 11. kola Bundeslige Hanover je u gostima savladao Hertu 2:0 (1:0).

bundesliga-logo-2010

Gosti su poveli u 44. minutu. Korner sa desne strane je izveo Kijotake, a najbolje se u kaznenom prostoru domaćina snašao Brijand i sa 11 metara zatresao mrežu. Na drugi gol se čekalo sve do 76. minuta kada je odbrane Herte napravila katastorfalnu grešku, Kijotake je sjajnim driblingom poslao „po burek“ jednog čuvara i postavio konačnih 2:0.

Hanoveru je ovo bio drugi vezani trijumf na gostujućim terenima, pošto su prošlog vikenda šokirali navijače Borusije iz Dortmunda.