0

SERIJA A: ‘Šamar’ Milanu od Palerma (VIDEO)

Objavljeno: 02.11.14 u 22:36

Fudbaleri Milana doživeli su težak poraz od Palerma 2:0 (2:0) na svom terenu u 10. kolu Serije A.

SerijaA-Logo

Rosoneri su krenuli furijozno na goste, sa željom da ih već na početku dotuku, ali se dogodilo nešto sasvim drugo. U periodu od 23. do 26. minuta Milan je primio dva gola od Palerma i morao je da potpiše „kapitulaciju“.

Igrao se 23. minut kada su gosti izveli korner sa desne strane, a nesrećni Zapata savladao svog golmana. Konačnih 2:0 tri minuta kasnije postavio je Đibala, posle sjajnog prodora kada je otresao jednog odbrambenog fudbalera Milana, a potom rutinski savladao Lopeza.