0

PRIMERA: Valensija torpedovala ‘žutu podmornicu’ (VIDEO)

Objavljeno: 02.11.14 u 19:05

U jednom od derbija 10. kola Primere, Valensija je u gostima sa 3:1 (1:0) deklasirala Viljareal i sada sa Atletiko Madridom deli treće mesto na tabeli.

valensija

„Slepi miševi“ su do vođstva stigli već u 6. minutu kada je posle napada sa desne strane defanzivac Viljareala Trigueros nespretno intervenisao i savladao svog golmana.

Viljareal je na kolena bacio Nemac Mustafi, defanzivac kog je „izmislio“ naš Siniša Mihajlović. Visoki štoper je prvo u 64. minutu posle centaršuta Piatija pogodio za 2:0, da bi u 73. minutu na isti način, samo ovoga puta na centrašut Feguolija povisio na 3:0.

Nesrećni defanzivac „žute podmornice“ Trigueros je u 88. minutu ublažio poraz svog tima i postavio konačnih 3:1 za Valensiju.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.