0

NOVA MEDALJA ZA VELJU: Stjepanović bronzani u Singapuru

Objavljeno: 01.11.14 u 22:22

Najbolji srpski plivač Velimir Stjepanović osvojio je bronzanu medalju u disciplini 200 metara leptir stilom na poslednjem mitingu Svetskog kupa u malim bazenima u Singapuru, prenosi Tanjug.

Stjepanović je trku završio sa vremenom od jednog minuta, 55 sekundi i 85 stotinki, drugi je bio Japanac Daija Sato, dok je prvo mesto zauzeo Čad Le Klos iz Južne Afrike sa sedam i po sekundi više u odnosu na srpskog plivača.

Stjepanović, koji je aktuelni evropski šampion na 200 i 400 metara slobodnim stilom, sutra će učestvovati u trci na 200 metara kraul, dok će se Ivan Lenđer takmičiti na 50 i 100 metara leptir stilom.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.