0

PREMIJER LIGA: Van Persi doneo bod Junajtedu, Bane pocrveneo (VIDEO)

Objavljeno: 26.10.14 u 19:44

U derbiju devetog kola Premijer lige nije bilo pobednika. Fudbaleri Mančester Junajteda i Čelsija odigrali su nerešeno 1:1 (0:0).

Premijer liga logo
’Plavce’ je u vođstvo doveo Drogba u vođstvo u 52. minutu, a bod Junajtedu doneo je Van Persi u 94. minutu. Međutim, pre gola Holanđanina kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Branislav Ivanović napravio je faul na Di Mariji i dobio je drugi žuti, crveni karton.

Fudbaleri Evertona pobedili su Burnli u gostima 3:1, a Njukasl je iznenadio Totenhem na Vajt Hart Lejnu 2:1 ranije danas.Njukasl je u Londonu je slavio preokretom u drugom poluvremenu – Sami Ameobi i Peres dali su golove za pobednički tim, a domaće je u vođstvo doveo Adebajor.

Everton ove sezone ne igra onako kako se očekivalo, ali je sada došao do treće ligaške pobede najviše zahvaljujući Samjuelu Etou, koji je postigao dva gola. U strelce se upisao i Lukaku, a jedini gol za Burnli postigao je Ings.