0

JSL: Čuka demolirala OFK-u, Borac obezbedio bod u nadoknadi (FOTO)

Objavljeno: 25.10.14 u 16:40

Odigrana se tri meča 10. kola Jelen Superlige Srbije. U gradskom derbiju Čukarički je na gostovanju sa 4:0 deklasirao romantičare, Borac je u nadoknadi vremena izvukao bod u Subotici, a Mladost je kao domaćin savladala Rad.

Čukarički su lagano slavili na Kraburmi. Na poluvremenu su vodili golom Matića u 27. minutu, a u nastavku su još tri završila u mreži plavo-belih. Pogađali su Srnić, još jednom Matić i Bojić.

Mladost je kao domaćin sa 2:1 savladao Rad. Vodio je domaćin od 27. minuta golom Frajdeja, prednost je duplirao Milunović, akonačan rezzultat postavio je Rodić.

Najzanimljivije je bilo u Subotici. Čačani su poveli autogolom Antonića, samo dva minuta kasnije domaćin je u 7. minutu izjednačio iz penala. Milić je u 55. minutu preokrenuo u korist Subotičana. ali je bod gostima doneo Jovanović u nadoknadi vremena.