0

LŠ, GRUPA E: Kolarov omogućio CSKA da sa kreča iščupa bod protiv Mančestera (VIDEO)

Objavljeno: 21.10.14 u 20:09

Fudbaleri CSKA i Mančester Sitija remizirali su 2:2 (0:2) u trečem kolu Lige šampiona, u prvom meču dana u grupi E. Meč na ’Himki areni’ igrao se pred praznim tribinama zato što su ’Armejci’ kažnjeni zbog incidenata navijača u Rimu.

liga sampiona

Izabranicima Manuela Pelegrinija pripalo je prvo poluvreme, a domačinu drugo. Poveli su englezi u 29. minutu preko A guera. Milner je u38. minutu duplirao pridnost i tim rezultatom se otišlo na odmor.

U 65. minutu Dumbija smanjuje rezultat, a domaćin do boda stiže u 86. minutu, sa penala. Kolarov je skrivio penal, a egzekutor je bio Načo.

U drugom meču iste grupe, Roma od 20.45 dočekuje Bajern iz Minhena.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.