0

PRIMERA: Hetafe do preokreta u zaustavnom vremenu! (VIDEO)

Objavljeno: 20.10.14 u 23:30

U poslednjem meču 8. kola španske Primere Hetafe je u gostima savladao Real Sosijedad 2:1 (0:0).

Primera-Logo

Bio je ovo jedan veoma čudan meč na Anoeti. Real Sosijedad je bio mnogo bolji rival, stvarao je prilike, a prvu iskoristio tek u 82. minutu. Vela je probio po desnom bolu, loptu ubacio u peterac, a na pravom mestu se našao Erivas koji je domaćina doveo u vođstvo.

Kada su svi mislili da će tim iz San Sebastijana napokon pobediti usledio je šok. Prvo je Joda u 90. minutu preciznim šutem pogodio za 1:1, da bi u 94. minutu isti igrač postigao drugi gol pogotkom sa pet metara na prazan gol.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.