3

ZVEZDIN FUNKCIONER RAZOČRAN: Partizanu je bio dovoljan jedan šut

Objavljeno: 19.10.14 u 09:30

Fudbaleri Partizana upisali su pobedu u 147. večitom derbiju u okviru 9. kola Jelen Superlige Srbije, pošto su rezultatom 1:0 savladali najvećeg rivala.

kokeza

Dan nakon trijumfa, potpresednik crveno-belih, Slaviša Kokeza, koji je meč pratio iz svečane lože, u ustima ima gorak ukus poraza.

– Prvo poluvreme smo bili bolji, ali dve šanse nismo iskoristili. Partizan je imao šut u drugom poluvremenu i postigao gol – kratak je bio Kokeza.

Jedini pogodak na 147. večitom derbiju bio je remek-delo Nikole Drinčića koji je projketilom iz slobodnog udarca probušio mrežu Crvene zvezde.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.