0

SERIJA A: Milan se gostio, Mihina serija prekinuta remijem (VIDEO)

Objavljeno: 19.10.14 u 18:34

Milan, Torin0, Palermo i Atalanta ostvarili su pobede u mečevima 7. kola Serije A. Milan je uz dva gola Keisukea Honde slavio u Veroni 3:1, dok je Torino u derbiju termina bio bolji od Udinezea 1:0.

Serija A

Sampdorija je vodila 2:0 u Kaljariju, ali je Siniša Mihajlović osvojio samo bod (2:2). Palermo je sa 2:1 nadigrao Čezenu, dok je Atalanta minimalnim rezultatom bila bolja od Parme.

Milan je ostvario drugu uzastpnu pobedu, nakon Kjeva, „rosoneri“ su bili bolji i od Helas Verone, i to u gostima. Junak pobede bio je dvostruki strelac Keisuke Honda.

Sampdorija je okončala seriju od tri pobede iako je imala ogromnu prednost u prvom poluvremenu u Kaljariju.

Torino je golom Fabija Kvaljarele polovinom drugog poluvremena krinisao dominaciju protiv Udinezea (23 šuta) za tek drugu pobedu u prvenstvu, dok je Udineze zaustavljen posle četiri meča bez poraza.

Mečevi u Bergamu i na Siciliji rešeni su u poslednjim minutima. Ričmond Bokaje je u 90. minutu doneo pobedu Atalanti nad Parmom, dok je Đankarlo Gonsales u prvom minutu nadoknade vremena posle kornera glavom doneo prvi trijumf Palermu u sezoni, protiv Čezene.