0

PRIMERA: Atletiko lagano sa Espanjolom (VIDEO)

Objavljeno: 19.10.14 u 14:00

U okviru 8. kola španske Primere Atletiko Madrid je na svom „Visente Kalderonu“ sa 2:0 (1:0) savladao Espanjol.

Liga Primera

Gosti su na ovoj utakmici bili opasni samo u prvom minutu, kada su stvorili prvu veliku šansu, ali se odmah posle povukli u svoj kazneni prostor. Fudbaleri Atletika su znali to da iskoriste i u 43. minutu, posle sijaset prilika, savladaju Kasilja. Gabi je centrirao u „srce“ kaznenog prostora, a Tijago je glavom zatresao mrežu.

Konačnih 2:0 postavio je Suarez u 71. minutu, kada je posle kornera Grizmana glavom zatrsao mrežu Kasilja.