0

JSL: Borac zaustavio Vojvodinu, prva pobeda Napretka

Objavljeno: 19.10.14 u 20:53

Utakmicama u Čačku i Kruševcu u nedelju uveče je zaključeno 9. kolo Jelen Superlige.

jsl

Fudbaleri Vojvodine posle ove runde takmičenja će ostati na drugom mestu na tabeli, ali sada imaju dva boda manjka u odnosu na Partizan pošto su remizirali sa odličnim Borcem pred njegovim navijačima. Domaći tim je posle prvog poluvremena čak imao i prednost, ali je konačnih 1:1 u 58. minutu postavio ove sezone najbolji igrač Vojvodine – Enver Alivodić.

Zanimljivo je bilo i u Kruševcu gde je Napredak konačno uspeo da trijumfuje i to u duelu sa još jednim davljenikom – nišlkim Radničkim. Sva četiri pogotka pala su u drugih 45 minuta, a furija Kruševljana trajala je nešto više od 25 minuta odnosno od 47. do 73. minuta kada su postigli sva tri gola, a počasni pogodak za Nišlije dao je Pavlović osam minuta pre kraja.