0

PRIMERA: Malaga odnela bodove iz Kordobe

Objavljeno: 18.10.14 u 23:54

Fudbaleri Malage su posle pet utakmica bez trijumfa vezali dve pobede u Primeri pošto su savladali Kordobu pred njenim navijačima sa 2:1.

Primera-Logo

Oba pogotka gosti su postigli sredinom prvog poluvremena odnosno Samu je u 22. minutu doveo Malagu u vođstvo, a već u 31. pogotkom iz penala Amrabat je duplirao prednost Malage, da bi Gilas u poslednjoj sekundi četvrtog minuta nadoknade samo korigovao konačan rezultat.

Malaga je ovim trijumfom potpuno pobegla iz donjeg dela tabele pošto sada ima 12 bodova što joj trenutno donosi sedmo mesto, dok Kordoba za koju večeras nije igrao Aleksandar Pantić ostaje na preposlednjoj poziciji.