0

PRORADIO PRED DERBI: Napadač Partizana obeležio jubilej u Velikom Gradištu

Objavljeno: 10.10.14 u 19:35

Fudbaleri Partizana gostovali su u Velikom Gradištu gde je povodom 90 godina loklanog kluba, člana četvrte srpske lige grupa Dunav slavili rezultatom 1:0.

Trenutak odluke dogodio se u 74. minutu kada je povratnik posle povrede Nemanja Kojić precizno sa nekih davdesetak metara gađao desnom nogom i pogodio sam ugao gola domaćih.

U svečanoj atmosferi, uoči utakmice prvi čovek Partizana Dragan Đurić, predao plaketu kluba predsedniku VGSK Tomislavu Ivanoviću, koji je uzvratio na isti način.

VGSK – PARTIZAN 0:1 (0:0)

Strelac: 0:1 Kojić u 74. minutu. Stadion: VGSK u Velikom Gradištu. Gledalaca: 1.500. Sudija: Slobodan Pepić (Veliko Gradište)

VGSK: Bogdanović, Stokić, Đorđević, Sl. Nastasović, Jović, M. Jeftić, Deljanin, Sa. Nastasović, N. Jeftić, Pajić, Jović. Igrali su još: Stojadinović, Živković, Dimitrijević, Vlahtić, Bogosavljević, Maksimović, Ivanović, Maksić, Čović, Nikolić.

PARTIZAN: Lukač, Vulićević, Perišić, Crnoglavac, Stanković, Marković, I. Petrović, Luka, Marinković, Kojić, Fofana. Igrali su još: Kljajić, Grbović.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.