1

SERIJA A: Mihina Samdorija treća na tabeli, Đorđević rešeta (VIDEO)

Objavljeno: 05.10.14 u 17:32

Fudbaleri Sampdorije koje sa klupe predvodi Siniša Mihajlović treći su na tabeli Serije A posle šestog kola, zahvaljujući pobedi nad Atalantom sa 1:0. Filip Đorđević postigao je pogodak u pobedi Lacija nad Sasuolom od 3:2.

Serija A

Sampdorija Siniše Mihajlovića zabeležila je i treću uzastopnu pobedu, a strelac jedinog gola u pobedi nad Atalantom bio je Gabijadini u 35. minutu.

Lacio je nastavio seriju dobrih partija, kao i srpski napadač Filip Đorđević, koji je u 25. minutu postigao pogodak za 2:0 protiv Sasuola. Lacio je vezao dve pobede i sa 9 bodova sada zauzima šestu poziciju na tabeli.

U ostalim popodnevnim mečevima, Udineze je remizirao sa Ćezenom – 1:1, dok je Đenova pobedila Parmu u gostima – 1:2.