0

PREMIJER LIGA: Murinjo ponovo bolji od Vengera, Kurtoa u bolnici (VIDEO)

Objavljeno: 05.10.14 u 17:17

Fudbaleri Čelsija pobedili su na svom stadionu ekipu Arsenala rezultatom 2:0 (1:0), dok je Totenhem takođe kao domaćin bio bolji od Sautemptona – 1:0 (1:0) u sedmom kolu Premijer lige.

Venger i Murinjo

Rezultat na Stamford Bridžu bio je u senci žestokog okršaja Arsena Vengera i Žozea Murinja, kao i povreda Kurtoe tokom prvog poluvremena. Kejhil je oštro startovao na Aleksisa Sančeza što je razljutilo Francuza koji je došao do Portugalca i odgurnuo ga. Što se tiče Kurtoe on je nakon žestokog sudara sa Sančezom pao na zemlju zbog čega mu je posle nekoliko minuta krvarilo iz uha pa je Belgijanac preveden u bolnicu.

Loading

فيديو: صراع بالأيدي بين مورينيو وأرسن فينغر أثناء سير مباراة تشيلسي وأرسنال في الاسبوع السابع من الدوري الانجليزي الممتاز لكرة القدم #أرسنال #تشيلسي #الدوري_الانجليزي #آرسنال #الغانرز #المدفعجية #البلوز #انجلترا #البريميرليج #البريميرليغ #بريميرليغ #بريميرليج #مورينيو #فينغر #Arsenal #Chelsea #EPL #PremiereLeague #Premiere_League #Wenger #Mourinho #Gunners #Blues

View on Instagram

Nakon toga, Murinjo je odlučio da Vengeru odgovori na terenu. U 27. minutu Azar je promešao odbranu Arsenala, Koščelni ga je oborio u svom šesnaestercu, a sudija je pokazao na belu tačku. Siguran izvođač sa bele tačke bio je upravo Azar.

Pobedu Čelsija potvrdio je ubitačni tandem Fabregas-Košta. U 78. minutu, Fabregas je sjajnom loptom pronašao Koštu koji je pobegao odbrani i laganim lob udarcem pogodio mrežu.

Srpski reprezentativci Branislav Ivanović i Nemanja Matić odigrali su svih 90 minuta u timu Čelsija.

Posle sedam odigranih kola, Čelsi je lider na tabeli sa 19 bodova, pet više od Sitija, dok je Arsenal šesti sa 10 bodova.

U drugom popodnevnom meču, Totenhem je golom Eriksena savladao Sautempton sa 1:0. Dušan Tadić je odigrao svih 90 minuta, ali je uspeo samo da zaradi žuti karton u 77. minutu.