0

JSL: ‘Poker’ romantičara, ‘Real’ sa Nišava nadigrao Čukarički (FOTO)

Objavljeno: 04.10.14 u 16:58

Fudbaleri OFK Beograda nastavili su sa dobrim rezultatima pošto su na Karaburmi sa 4:0 (2:0) demolirali Donji Srem, dok je u Nišu Radnički sa 2:0 (1:0) savladao Čukarički.

„Romantičarima“ je baš prijala pauza i odloženi meč sedmog kola protiv Partizana. OFK Beograd je na svom terenu sa 4:0 deklasirao Donji Srem, a sjajnu partiju pružio je napadač Dejan Dražić koji je postigao dva gola. Vodeći se dogodio u 18. minutu kada je Paločević uposlio svog špica, a ovaj matirao Milinovića. U 38. minutu OFK Beograd je pečatirao pobedu, a gol je bio delo Jovanovića.

Četa Dejana Đurđevića je konačan rezultat postavila na samom startu drugog poluvremena. U 49. minutu Dražić je postigao drugi gol na meču za 3:0, da bi već u sledećem napadu, asistent kod prvog pogotka, Paločević postavio konačnih 4:0.

U najzanimljivijem meču odigranom od 15 časova Radnički je u Nišu sa 2:1 savladao Čukarički. „Real“ sa Nišave je poveo u već u 3. minutu posle kornera koji je izveo Đuričković, a najviši u skoku bio je Pavlović. Prednost domaćina u 55. minutu duplirao je nekadašnji napadač Jagodine i Voždovaca, Đilas u 55. minutu. Poraz Čukaričkog u 92. minutu ublažio je omladinski reprezentativac Srbije Mandić.

Veliko iznenađenje priredio je Rad koji je sa 3:0 demolirao Radnički iz Kragujevca. Strelci za „građevinare“ bili su Simić u 26. minutu, Rodić u 72. minutu i ponovo sjajni Jelić u 88. minutu.