0

LŠ (GRUPA G): Matić ukrotio ‘lavove’, Slovenci su hit (VIDEO)

Objavljeno: 30.09.14 u 23:05

Fudbaleri Čelsija savladali su Sporting u Lisabonu sa minimalnih 1:0 (1:0), a gol odluke postigao je Nemanja Matić. Maribor iznenadio Šalke u Gelzenkirhenu.

liga sampiona

„Plavci“ su na stadionu „Žoze Avelade“ promašili bar pet šansi iz kategorije „teže je omanuti, nego pogoditi“. Ipak, neraspoložene Dijega Koštu i Andrea Širlea zamenio je Nemanja Matić, koji je pogotkom glavom u 34. minutu četi Žozea Murinja doneo velika tri boda.

Pravo iznenađenje priredio je Maribor koji je u Nemačkoj remizirao sa Šalkeom 1:1 (0:1). Šampion Slovenije je poveo u 37. minutu golom Bohara.

Na 1:1 u 56. minutu izjednačio je Holanđanin Huntelar i tako sprečio još veće iznenađenje.