0

LIGA 1: Ture doneo pobedu Bordou u 94. minutu i prvo mesto! (VIDEO)

Objavljeno: 28.09.14 u 16:34

Bordo je preuzeo vođstvo u Ligi 1, makar na nekoliko sati… Golom Turea u 94. minutu savladao je Ren sa 2:1 u osmom kolu šampionata Francuske.

Liga-1-Francuska-Logo

Bordo promenljivo igra na startu sezone. Dobro je počeo, a onda je u poslednjih četiri kola zabeležio samo jednu pobedu. Trijumf na Renom, izvojevan na ovakav način, mogao bi da ih vrati na pobednički kolosek. Vodili su domaćini golom Kazrija u 73. minutu. Sedam minuta kasnije izjedanačio je Habibu, da bi tri boda osigurao Ture u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Šansu da prestigne Bordo i vrati se na vrh u nedelju uveče imaće Olimpik Marsej. Međutim, to neće biti lak zadatak, jer za rivala imaju ali Sent Etjen.