0

DOBRA STARA TIKA-TAKA: Mesi i Nejmar napunili mrežu Granade (VIDEO)

Objavljeno: 27.09.14 u 19:52

Fudbaleri Barselone deklasirali su na svom stadionu ekipu Granade rezultatom 6:0 (3:0) u šestom kolu Lige Primere.

Strelci za Barsu bili su Nejmar u 26, 45. i 66. minutu, Rakitić u 43. i Mesi u 62. i 82. minutu.

Katalonci su bez mnogo problema savladali slabašnu Granadu, a goleadu je započeo Nejmar nakon greške odbrane gostiju u 26. minutu. Potom je na scenu stupio Mesi kao asistent, najpre je centrirao za Rakitića koji je glavom pogodio za 2:0, da bi potom posle njegovog šuta lopta došla do Nejmara koji postiže svoj drugi gol – 3:0.

U drugom poluvremenu, Barselona je postigla još tri pogotka, a najlepši je viđen u 62. minutu kada je Ćavi maestralnom dugom loptom pronašao Alveša, ovaj iz prve za Mesija, koji glavom trese mrežu za 4:0.

Četiri minuta kasnije, ponovo je Mesi asistent, a Nejmar strelac. Argentinac je prošao po levom boku i vratio povratnu za Nejmar koji rutinski pogađa prvi ugao.

Konačan rezultat postavio je Mesi nakon velike greške defanzivca domaćih, koji je izgubio loptu na 25 metara i poklonio Argentincu novi pogodak.

Barselona je lider na tabeli sa 16 bodova, dok Granada ima osam bodova i nalazi se na sredini tabele.

Ranije danas, Real Madrid je savladao Viljareal sa 2:0.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.