0
Košarka

IPAK ARMANI TERA MODU: Crno-beli se držali samo poluvreme (FOTO)

Objavljeno: 26.09.14 u 21:55

U jednoj od poslednjih provera pred početak sezone košarkaši Partizana su poraženi od milanskog Armanija sa 85:65 (20:16, 18:24, 24:15, 23:10) pred dobro popunjenim Pionirom.

Navijači crno-belih mogli su da uživaju u igri svog tima u prvom poluvremenu, a pogotovo kako je to radio novopridošli Edo Murić koji je postigao 23 od 40 poena Partizana u prvih 20 minuta.

Međutim, sve dobro što su uradili u prvom igrači Partizana su prosuli u drugom poluvremenu pa nisu bile retke scene kada se trener Vujošević ljutio na svoje izabranike zbog grešaka pre svega u odbrani u čemu su prednjačili Dalo, Bezbradica i Gagić.

Na drugoj strani italijansku ekipu je u drugom poluvremnu krenuo i šut, a nezaustavljiv je bio Linas Klejza koji je u jednom trenutku vezao šest pogodaka iz polja i sa 21 poenom bio je najefikasniji u pobedničkom timu, dok je Đentile dodao 18, a Ćerela 12. Kod Partizana Murić je meč završio sa 29, a Tepić i Gagić sa po 10 poena.

Daleko od toga da je opravdanje, ali Partizan je i večeras igrao bez kapitena Milosavljevića, zatim Andreje Milutinovića i Nikole MIlutinova, a kada se tome doda da crno-beli traže još najmanje jedno pojačanje jasno je da će to ponovo biti respektabilan tim za ovdašnje prilike.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.