0

SERIJA A: Stanković pobedio klub u kome je stekao slavu (VIDEO)

Objavljeno: 25.09.14 u 22:45

Fudbalski klub Udineze, u kome kao pomoćni trener radi naš proslavljeni as Dejan Stanković, nastavio je sa sjajnim rezultatima u Seriji A, sada su „zebre“ sa Friulija savladale Lacio u gostima sa 1:0 (1:0).

di-natale-udineze-lacio

Četa Andree Stramaćionija ponovo je briljirala i osvojila deveti bod od mogućih 12. Jedini poraz Udineze je doživeo od šampiona Juventusa, što se može nazvati „opravdanim“ gubitkom poena. Koliko su crno-beli ozbiljna ekipa govori trijumf nad Laciom u Rimu 1:0.

Pobednički gol u 26. minutu postigao je Tereu na asistenciju Vidmera. U timu Lacija nije bilo Dušana Baste, dok je Filip Đorđević u igru ušao u 46. minutu.