0

SERIJA A: Ljajić i Pjanić za pobedu Rome, Juve drži korak (VIDEO)

Objavljeno: 24.09.14 u 22:44

I nakon 4. kola Serije A Juventus i Roma će biti na čelu tabele s tim da je zbog bolje gol razlike tim iz Torina preuzeo vođstvo od Rimljana.

Serie-A

Nije Roma lako došla do sva tri boda u Parmi o čemu svedoči podatak da je Pjanić dva minuta pre kraja postavio konačnih 1:2, a prvi gol za Vučicu posle odličnog dodavanja legendarnog Totija postigao je srpski reprezentativac Adem Ljajić koji je zamenjen u 73. minutu.

Goal Adem Ljajić Parma 0-1 AS Roma by enteritainmentoffical

Juventus je rutinski uz dva gola povratnika Vidala uspeo pred svojim navijačima da savlada slabašne goste iz Ćezene, dok je Inter imao tek nešto malo teži zadatak da savlada Atalantu. U domaćem timu ceo meč je na terenu prveo Nemanja Vidić, dok je Zdravko Kuzmanović celu utakmicu gledao sa klupe za rezerve.

Trijumfovala je i Sampdorija Siniše Mihajlovića koja još uvek ne zna za poraz u novom šampionatu, a ceo meč za ekipu iz Đenove vrlo dobro je odigrao Nenad Krstičić.

Boško Janković nije ulazio u igru u remiju Verone i Đenove, dok je Nenad Tomović igrao svih 90 minuta za Fiorentinu koja pred svojim navijačima nije uspela da savlada Sasuolo. Nerešeno je bilo i u Napulju gde su Napoli i Palermo odigrali 3:3, dok je torino odneo sva tri boda iz Kaljarija.