0

PRIMERA: Eibaru dovoljno poluvreme za pobedu nad Elčeom (VIDEO)

Objavljeno: 19.09.14 u 23:15

U premijernom meču 4. kola španske Primere, Eibar je u gostima sa 2:0 (2:0) savladao Elče.

Gosti su rano poveli, već u 3. minutu. Garsija je sa nekih 20 metara snažno šutirao, a lopta je od stative završila u golu. U 42. minutu Eibar je poveo sa 2:0. Korner sa desne strane izveo je Berhon, golman Elčea Titon je istrčao u prazno, a Albentosi nije bilo teško da pogodi prazan gol. To je ujedno bio i konačan rezultat.

Eibaru je ovo bio šesti bod u prvenstvu, dok je Elče do sada „upisao“ četiri poena.