0

SERIJA A: Inter demonstrirao silu, Napoli se izblamirao (VIDEO)

Objavljeno: 14.09.14 u 17:50

Inter je sa 7:0 pregazio Sasuolo, interesantno, identičnim rezultatom ovog protivnika savladao je i prošle godine. Mihina Sampdorija je stigla do prvih bodova, a slavili su i Laciovo, Kjevo i Atalanta.

Serija A

Oličnan je bio Pablo Osvaldo, koji je dva puta tresao mrežu Konsiljija, ali i namestio još dva gola.

Napoli je kao domaćin poražen od Kjeva. a pobedonosni gol delo je lopeza u 49. minutu.Gonzalo Iguain je u 27. minutu promašio udarac sa bele tačke, što je 15.promašeni penal ekipe iz Napulja u poslednjih pet sezona

Lacio je slavio bez ikakvih problema, Atalanti je gol bio dovoljan za sva tri boda, dok su fjorentina i Đenova odigrali bez golova.